Opinie o nas


„Realizacja projektów inwestycyjnych z AGNES S.A. jest dla mnie gwarantem ich rzetelnego, solidnego i terminowego wykonania. Z czystym sumieniem mogę rekomendować firmę AGNES S.A. jako wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań budowlanych.”

POZBUD T&R S.A., Wiceprezes Zarządu Roman Andrzejak


„Firma AGNES S.A. w ramach zleconych zadań inwestycyjnych dała poznać się jako solidny, rzetelny i wiarygodny wykonawca. Innowacyjne rozwiązania zaproponowane przez Firmę pozwoliły nam znacząco obniżyć koszty i zoptymalizować procesy realizacji inwestycji.”

TORPOL S.A., Krzysztof Miler Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Wykonawstwa


„Firma AGNES S.A. jako dostawca materiałów branży instalacyjne i sprzętu budowlanego na realizowane przez nas inwestycje wywiązuje się solidnie i bez zastrzeżeń. Bezkonfliktowość, wysokie zaangażowanie i profesjonalizm Firmy pozwalają wyrazić uznanie i stwierdzić, iż AGNES S.A. jest godną polecenia jako dostawca materiałów branży instalacyjnej w szerokim zakresie.”

BUDIMEX S.A.


„Z Firmą AGNES współpracujemy od samego początku jej funkcjonowania. W tym okresie Firma AGNES dała poznać się jako wiarygodny i rzetelny partner. Nigdy nie zawiedli naszego zaufania. Życzylibyśmy sobie jak największej liczby takich kontrahentów.”

Kaczmarek Malewo Spółka Jawna, Piotr Majchrzak – Dyrektor Handlowy


„Firma AGNES to dla mnie synonim rzetelności, solidności i wiarygodności. Wieloletnia współpraca pozwala mi polecić AGNES S.A. jako godnego zaufania partnera handlowego.”

PERFEXIM LTD Sp. z o.o., S.K., Krystian Cebulski Prezes Zarządu


„Współpraca z firmą AGNES S.A. jest dla mnie przykładem partnerskich relacji handlowych na najwyższym poziomie. Kreatyny zespół ludzi pracujący w AGNES S.A. daje mi gwarancję, iż nie ma wyzwania których wspólnie nie moglibyśmy podjąć i problemów których nie bylibyśmy wstanie rozwiązać.”

DWD System Sp. z o.o., Wojciech Wika Czarnowski Prezes Zarządu


„Firma AGNES S.A. w ramach zlecanych nam zadań projektowych dała się poznać z jak najlepszej strony. Firma jest w pełni zaangażowana na każdym etapie projektowania a jej kreatywne i innowacyjne pomysły i rozwiązania optymalizują koszty przedsięwzięć inwestycyjnych.”

TRiM-tech Tryjanowski – Ratajczak – Mazurkiewicz sp.j., mgr inż. Maciej Tryjanowski Wspólnik